Hakkımızda / Gizlilik

HAKKIMIZDA:

İYİ BİLGİSAYAR Musterilerine hak ettikleri hizmet kalitesine uygun fiyat garantisiyle ulasmalarini saglamayi prensip edinmistir. Gercek 7/24 Saat Teknik Destek. her turlu sorununuzu tahmin bile edemeyeceginiz surede cozume ulastirir. 

Firmamız 2003 Yılın'da kurulmuş olup, 2003-2010 tarihleri arasında 7 yıl boyunca yazılım ve hosting hizmeti sağlamıştır. 2010 Yılın'da sarf malzeme ve teknik servise ilk adımını atmıştır. Yaklaşık 14 yıldır hizmet veren iyi network gerek firmalara gerekse bireysel müşterilerine ciddi kazançlar elde ettirmiştir. İYİ Bilgisayar teknik servis alanın'da uzaman kadrosu ile gerek yurt içi gerekse yurt dışın'da da çalışmalar ve transferler sağlamaktadır.

Firmamız sarf malzeme alanın'da Laptop, Masaüstü Bilgisayar sarf malzemeleri, Cep telefonu sarf malzemeleri satışı ve pazarlamasını sağlamaktadır.

Kurumsal Bilgilerimiz iletişim bölümünde yer almaktadır.
Güvenle Online alışveriş yapabilirsiniz.

GİZLİLİK:

www.iyibilgisayar.net sitemiz de üyelik bilgileriniz firmamız kapsamın'da güvence altındadır. Kendi serverlarımız ve kendi rock kabinlerimiz mevcuttur. Bu nedenle kişisel bilgileriniz firmamızın güvencesi altındadır.

Sunucu Bilgilerimiz Aşşağı'da Belirtilmiştir.
Locasyonumuz: Turkiye ve ABD dir.
Intel Xeon E5 2670
16 çekirdekli işlemci (8 gerçek 8 sanal) 2.53 GHz
128 GB ECC Ram
2 x 3 TB SATA Disk
1GB Uplink


Üyelik bilgileriniz isteminiz dahilinde İPTAL Başvurunuz'dan en geç 3 gün sonra datalarımızdan silinmektedir. İptal işlemlerin'de 0 364 505 00 28 numaralı telefonumuza bilgi veriniz.

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :